//Życzenia dla maturzystów

Drodzy maturzyści, Albert Einstein powiedział kiedyś: „Bądź dobrej myśli, bo po co być złej” i właśnie takiego ogromu optymizmu życzymy Wam na nadchodzący czas. Przed Wami maturalny maraton, w odświętnych strojach, z długopisami w ręku i z ogromem wiedzy w głowach będziecie otwierać arkusze z nadzieją, że ukryte tam zadania nie sprawią Wam problemów- my wierzymy, że tak będzie! Po wspólnie spędzonych latach jesteśmy przekonani, że wśród absolwentów 2022r jest mądra, wartościowa młodzież, której pomogliśmy zdobyć wiedzę i życiowe doświadczenia. Dzisiaj możemy za Was już tylko mocno ściskać kciuki- i to właśnie robimy, duchem siedząc z Wami w ławkach! Powodzenia! Dyrektor Maria Bychawska, wychowawcy i grono pedagogiczne Zespołu Szkół Technicznych

 

2022-05-02T10:57:16+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok