Życie jest poezją….

//Życie jest poezją….

Życie jest poezją….
W miniony piątek w Klubie Relax odbył się pierwszy z cyklu Wieczór Poezji zorganizowany przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Śremskiej, Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego i Klub Relax Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie. Podczas sentymentalnej, literackiej podróży zaprezentowano twórczość uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Technicznych oraz mieszkańców Śremu, którzy od lat tworzą nie tylko do szuflady. Spotkanie zgromadziło szeroką widownie, która w zdumieniu wysłuchała zdolnych poetów. Na zakończenie wszyscy otrzymali upominki ufundowane przez Pana Starostę Zenona Jahnsa. Czas umiliła kawa i słodka niespodzianka , za co podziękowania należą się firmie Łobza.

Klimatyczny wieczór poezji w Klubie Relax

2020-01-20T09:07:47+00:00
This website uses cookies and third party services. Ok