//ZST nie traci czasu!
ZST nie traci czasu!
 
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w pocie czoła przygotowują się do zbliżających egzaminów zawodowych. Pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli, w małych grupach i przy zachowaniu wszelkich obostrzeń biorą udział w spotkaniach szkolnych, w trakcie których doskonalą praktyczne umiejętności, sprawdzane podczas egzaminów. Nauczyciele umożliwiając młodzieży konsultacje wykładają wiedzę, którą najlepiej zdobywa się właśnie w szkolnej sali z wykorzystaniem sprzętu i programów, z których nie ma możliwości korzystania w trakcie lekcji zdalnych.
2020-12-15T11:08:04+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok