//ZST MÓWI STOP PAPIEROSOM !!!

14 listopada – krótko przed Światowym Dniem bez Papierosa uczniowie ZST wszystkim palaczom rzucili wyzwanie: czy wytrzymają jeden dzień bez papierosa. Już tydzień temu na szkolnych korytarzach pojawiły się plakaty z różnymi informacjami, które mogły okazać się cenne dla palaczy: przerażające dane statystyczne dotyczące zachorowalności i umieralności z powodu palenia tytoniu, wiadomości o zabójczym składzie dymu nikotynowego, wyliczenia, ile pieniędzy „puszcza się z dymem” i inne…Wśród uczniów ogłoszono konkurs na plakat zachęcający do niepalenia lub zniechęcający do palenia papierosów. Tego dnia Hipolici gościli w  szkole pracownice Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Śremie . Dokonywano pomiaru ciśnienia oraz poziomu tlenku węgla w wydychanym powietrzu za pomocą specjalnego urządzenia: smokolaizera. Badaniu poddała się spora społeczność szkolna .

2018-11-15T12:57:35+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok