//ZST mistrzem wśród szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Śremskiego

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem Bądź architektem swojego szczęścia – Młodzieżowe Centrum Kariery w Śremie pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Śremskiego zorganizowało międzyszkolne rozgrywki Chłopskiej Szkoły Biznesu dla szkół ponadpodstawowych o puchar Starosty Śremskiego.
Chłopska Szkoła Biznesu to ekonomiczna gra planszowa inspirowana historią przedsiębiorczych rzemieślników z XVIII-wiecznego ośrodka andrychowskiego, która w atrakcyjny sposób ukazuje mechanizmy funkcjonowania gospodarki wolnorynkowej, promuje postawę przedsiębiorczą, rozwija kompetencje społeczne graczy i świetnie integruje grupę. Po zaciętej rywalizacji, która polegała na wykorzystaniu w grze z przeciwnikiem wcześniej ustalonej drużynowo strategii, wygrał Zespół Szkół Technicznych w Śremie. Zwycięzcy otrzymali puchar wraz z drobnymi upominkami ufundowanymi przez Starostę Powiatu Śremskiego, a wszyscy uczestnicy otrzymali vouchery do otwierającego się w najbliższym czasie jednego z największych w okolicy parku trampolin JumpSpace. Serdecznie gratulujemy.

2018-11-19T10:58:25+01:00
This website uses cookies and third party services. Ok