Znów będą wakacje!

//Znów będą wakacje!

Znów będą wakacje! Nie będą a są chciałoby się powiedzieć. W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły odebrali świadectwa, tym samym rozpoczynając dwumiesięczny, zasłużony wypoczynek. Zakończył się rok szkolny 2020/2021, po 10 miesiącach pełnej mobilizacji, zaangażowania i zdobywania wiedzy uczniowie technikum i liceum mogą cieszyć się letnim czasem. Uczniowie odebrali świadectwa, nagrody za wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, były również ciepłe słowa i życzenia z ust Pani Dyrektor Marii Bychawskiej oraz wychowawców klas. Ktoś powiedział kiedyś, że NAJLEPSZYM BAGAŻEM, KTÓRY MOŻNA PRZYWIEŹĆ Z WAKACJI JEST TEN PEŁEN NIEZWYKŁYCH WSPOMNIEŃ I tego właśnie UCZNIOM ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH ŻYCZY DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE. Czekamy na WAS 1go września!

 

2021-06-28T10:38:53+00:00
This website uses cookies and third party services. Ok