//Zespół Szkół Technicznych gościł dzisiaj przedstawiciela Wojskowej Akademii Technicznej – Pana Podchorążego Sebastiana Mazurka

W ramach podpisanej przez Panią Dyrektor Marię Bychawską umowy z WAT oraz dzięki zaangażowaniu Bartosza Chaliła (dowódcy Korpusu Kadetów) w dniu dzisiejszym Zespół Szkół Technicznych gościł dzisiaj przedstawiciela Wojskowej Akademii Technicznej- Pana Podchorążego Sebastiana Mazurka. Zgromadzeni na prowadzonym przez niego wykładzie uczniowie mieli okazję poznać warunki rekrutacji na WAT, oraz sposób w jaki funkcjonuje uczelnia. Pan Szymon zobrazował młodzieży klas wojskowych jak wyglądają prowadzone przez uczelnię szkolenia a także jak wygląda codziennie życia studenta, który wybiera właśnie WAT.
Dziękujemy Panu Szymonowi za ciekawe spotkanie!

2021-10-22T13:40:09+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok