//Zawsze warto pomagać!
Zawsze warto pomagać!

21 października uczniowie ZST wzięli udział w Koncercie Charytatywnym na rzecz Stowarzyszenia „Dzieciaki Chojraki” niosącego pomoc dzieciom zmagającym się z chorobami onkologicznymi. Odbył się on w Pałacu Działyńskich w Poznaniu, podczas koncertu młodzież wraz z nauczycielami wysłuchali występu poznańskiego zespołu Inspiro Ensemble, Chóru z Izraela, a także mieli okazję posłuchać muzyki kubańskiej czy tej pochodzącej z repertuaru Agnieszki Osieckiej. Każda przekazana w tym dniu cegiełka przekazana została na pomoc chorym maluchom. Koncert był doskonałą lekcją kultury, ale także empatii i tego, że zawsze warto pomagać i czynić to bezinteresownie.

2019-11-04T12:52:52+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok