//Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak żołnierze-2023” w Rogoźnie

Zawody na szczeblu wojewódzkim odbyły się w obiektach sportowych „Rogozińskiego Klubu Sportowego WEŁNA”. Zawody otworzył Burmistrz Miasta Rogoźno -Pan Roman Szuberski. Organizatorem zawodów było Kuratorium Oświaty w Poznaniu. W potyczkach sportowych brało udział 12 szkół z całego województwa wielkopolskiego. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch zespołach: Zespół chłopców: Jakub Banaszak, Emil Konieczny, Aleksander Put. Zespół dziewcząt: Zuzanna Pilarska, Nikola Sójka, Anastazja Ciesielska. Podczas rozgrywek, uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: rzut granatem ćwiczebnym do celu na odległość -25m, strzelanie precyzyjne do tarczy na odległość -50m, bieg na orientację, pierwsza pomoc przedmedyczna „podtrzymanie życia”, test sprawnościowy: skrętoskłony, bieg zygzakiem, przewrót w przód na materacu, przeskok obunóż wzdłuż ławeczki, bieg do mety. Uczniowie do zawodów z poszczególnych dyscyplin przygotowywali się pod czujnym okiem nauczycieli: Aleksandry Banachowskiej, Bartosza Lutomskiego, Tomasza Matyjewicza, Jarosława Pługowskiego.

2023-04-14T13:21:54+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok