//Zanim zasiądziemy do świątecznego stołu….

Zanim zasiądziemy do świątecznego stołu….

Nim cała rodzina zasiądzie do wielkanocnych przysmaków i będzie cieszyła się z wspólnych chwil dookoła nas składane są życzenia. Korzystając z tej okazji w Zespole Szkół Technicznych zorganizowano konkurs na świąteczną kartkę pocztową, nie taką tradycyjną, ale w formie online. Do rywalizacji stanęli uczniowie klas pierwszych i drugich, a zdecydowaną większość stanowili przyszli graficy. Tego typu konkurs to szansa na łączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli zabawy z symbolami świąt i elementami, bez których sobie ich nie wyobrażamy przy jednoczesnym kształtowaniu umiejętności. Tym razem młodzież pracowała w programach picsart.com i canva.com.

2021-04-01T12:20:09+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok