//Zajęcia z grafiki dla przedszkolaków z gminy Śrem

W ramach innowacyjnego projektu prowadzone są zajęcia z grafiki dla przedszkolaków z gminy Śrem. Dzieci z przedszkola Mali Przyrodnicy poznały podstawy rysowania i obsługi programu do projektowania grafiki.

Jak dorosnę…chcę być grafikiem!
Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych wraz z przedszkolem Mali Przyrodnicy kolejny rok szkolny dbają o to by wdrażać i uczyć innowacyjności już od najmłodszych lat. Przedszkolaki biorą udział w warsztatach graficznych, dzięki czemu poprzez zabawę i naukę zdobywają wiedzę z zakresu grafiki i poligrafii, uczą się w jaki sposób korzystać z programów graficznych by za pomocą komputera ” wyczarować” graficzne cuda. Ponadto dzieciom przekazywana jest także wiedza z zakresu bezpieczeństwa , niezbędna do tego by korzystać z sieci jednocześnie uciekając od zagrożeń jakie niesie ze sobą. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę z pomocą starszych koleżanek i kolegów, którzy są już o krok od tego by zostać zawodowymi grafikami, maluchy łączą więc przyjemne z pożytecznym, ponieważ każda wykonana przez nich praca jest efektem zdobycia pewnej wiedzy z zakresu poligrafii już od najmłodszych lat.
2019-10-20T10:43:18+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok