//Zajęcia klas Oddziału Przygotowania Wojskowego w Jednostce Wojskowej w Śremie.

Zajęcia klas Oddziału Przygotowania Wojskowego w Jednostce Wojskowej w Śremie są już niejako tradycją. W ich trakcie młodzież zdobywa i doskonali różnego rodzaju umiejętności. W dniu dzisiejszym poligon stał się miejscem ćwiczeń taktycznych i opanowania jej podstawowych zasad przez uczniów klasy 1a i 2a (Technik elektryk-klasa wojskowa). Już nie możemy doczekać się kolejnych zajęć terenowych, a tymczasem dziękujemy ppłk. R. Mierzchała i całemu 6 Batalionowi Chemicznych Sił Powietrznych w Śremie, za możliwość dzisiejszego spotkania.

2023-10-25T15:36:10+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok