//Zajęcia klas mundurowych na E.S.A. – European Security Academy

Zajęcia klas mundurowych na E.S.A. – European Security Academy

Uczniowie klas mundurowych uczestniczyli w zajęciach strzeleckich E.S.A. – European Security Academy. Program zajęć obejmował przygotowanie teoretyczne i szkolenie strzeleckie. Zajęcia odbywały się pod opieką instruktorów strzelectwa a zorganizowane zostały dzięki wieloletniej współpracy Pani Dyrektor Marii Bychawskiej z Panem Bartoszem Brylem.

W tym miejscu dziękujemy Panu Bartoszowi Bryl za wieloletnią, owocną współpracę! Zespół Szkół Technicznych to jedyna szkoła w kraju, która realizuje program strzelecki na największej strzelnicy w Polsce.

2023-09-19T13:33:40+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok