//ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU ŚREMSKIEGO – WAKACYJNE CZWARTKI Z HIPOLITEM 2019

ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU ŚREMSKIEGO – WAKACYJNE CZWARTKI Z HIPOLITEM 2019

DOBRO POWRACA!

Wakacje trwają w najlepsze, tym samym cały czas realizowane są zajęcia pod tytułem ” Czwartki z Hipolitem”. Ich uczestnicy, bez wątpienia nie mogą narzekać na nudę. Tym razem odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Śremie, gdzie od środka poznali zawód policjanta, o którym marzy mnóstwo dzieci. Nie byłoby wakacji, gdyby nie czas spędzony na aktywności fizycznej. Dzięki ogromnej uprzejmości kierownictwa Jump Space Arena uczestnicy Czwartków z Hipolitem mogli do woli hasać na małych i dużych trampolinach, zaś po męczącym, ale super spędzonym czasie na dzieci czekały pyszne, darmowe lody. Przypominamy, że ta doskonała inicjatywa to zasługa Zespołu Szkół Technicznych im. H. Cegielskiego i śremskiego MOPS- u.

2019-07-30T09:36:37+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok