//Z okazji zbliżających się Andrzejek w Zespole Szkół Technicznych zorganizowano muzyczno-profilaktyczny wieczorek integracyjny dla klas 1.
Integracja ważna sprawa!
Z okazji zbliżających się Andrzejek w Zespole Szkół Technicznych zorganizowano muzyczno-profilaktyczny wieczorek integracyjny dla klas 1. Pomysłodawcami był Samorząd Uczniowski, który przygotował harmonogram imprezy, dzięki czemu nie było czasu na nudę. Kilkudziesięciu uczniów klas pierwszych miało możliwość wzięcia udziału w pokazowym wykładzie dotyczącym pierwszej pomocy, który przygotowany był przez czynnego członka OSP J. Banaszaka z kl. 1h, następnie uczniowie klas mundurowych doskonalili umiejętności musztry, podczas gdy pozostali brali udział w tematycznych quizach. Jak na ostatnią przed adwentem imprezę przystało wszyscy spotkali się na parkiecie, gdzie bawiono się w rytm obecnych i dawnych przebojów. Był też czas na posiłek i wspólne rozmowy. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za extra pomysł i liczymy na to, że już w karnawale powtórzymy dzisiejszy wieczór!
2022-12-07T12:59:16+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok