Z fotografią na TY

//Z fotografią na TY

Z fotografią na TY
W Zespole Szkół Technicznych od lat wiedzę zdobywają przyszli profesjonaliści w dziedzinie fotografii. Tym razem jednak to nie oni stali się uczestnikami konkursu a jego adresatami. Celem było złapanie w kadrze piękna krajobrazu regionu a także popularyzacja tych miejsc, które często są zapomniane, trudno uchwytne, a może nawet pozornie nieurokliwe. Konkurs miał charakter otwarty a jego uczestnikiem mogła być każda osoba, która po prostu lubi robić zdjęcia.
16 czerwca ogłoszono wyniki- zwycięska praca należy do Pana Szymona Mądremu, który odebrał gratulacje i nagrodę z rąk Pani Dyrektor Marii Bychawskiej. Organizatorem konkursu była Pani Cecylia Szarzyńska.

2021-06-24T20:10:51+00:00
This website uses cookies and third party services. Ok