//Wyniki Powiatowych Śród Lekkoatletycznych – Śrem 5.10.2022
Wyniki Powiatowych Śród Lekkoatletycznych – Śrem 5.10.2022
Na stadionie lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Technicznych w Śremie Międzyszkolny Ośrodek sportowy wraz z ZST Śrem przeprowadził rundę jesienną zawodów lekkoatletycznych pod nazwą Powiatowe Środy Lekkoatletyczne – przeznaczone są dla uczennic i uczniów szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział 16 szkół podstawowych powiatu śremskiego: SP 1 w Śremie im. Mikołaja Kopernika, SP 4 w Śremie im. Marii Konopnickiej, SP w Nochowie im. Hrabiego Władysława Zamoyskiego, SP w Zbrudzewie, SP w Chrząstowie, SP w Konarzycach im. Emilii Sczanieckiej, SP w Książ Wlkp. im. Wiosny Ludów, SP w Mchach im. Ks. Arcybiskupa Antoniego Baraniaka, SP w Bodzyniewie, SP w Manieczkach im. Jana Pawła II, SP w Pyszącej, SP w Chwałkowo Kość. im. Powstańców Wielkopolskich, SP Kawalerów Orderu Uśmiechu, Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa w Śremie i Szkoła Podstawowa Nr 6 w Śremie im Braci Barskich.. Rywalizacja odbywała się w biegach na 60 m, 300 m i 600 m dla dziewcząt oraz 60 m, 300 m i 1000 m dla chłopców oraz w konkurencjach technicznych w rzucie piłeczką palantową, w skoku w dal i pchnięciu kulą.. Uczeń mógł wystartować w jednej konkurencji biegowej i jednej technicznej. Łącznie w zawodach wystartowało ok. 200 zawodników.
2022-10-11T10:16:56+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok