//Wydział Poligonu Szkolnego Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu – uczniowie klas strażacko-ratowniczych wzięli udział w zajęciach w ramach realizowanej specjalizacji.

Wydział Poligonu Szkolnego Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu stał się miejscem, w którym uczniowie klas strażacko-ratowniczych z Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział w zajęciach w ramach realizowanej specjalizacji. Podczas kilkugodzinnego bloku zajęciowego mieli oni szansę przyjrzeć się pracy strażaków, zaznajomić ze specyfiką ich codziennego dnia na służbie .Wydział Poligonowy odpowiada za przygotowanie do zajęć praktycznych pod względem obsługi sprzętowej oraz instruktorskiej w zakresie praktycznej nauki zawodu. Dba o właściwe funkcjonowanie bazy poligonowej. Był to dzień pełen wrażeń, bo kto w dzieciństwie nie marzył o tym by być strażakiem? Część młodzieży ZST jest właśnie w trakcie realizacji tego marzenia.

Dziękujemy Panu Komendantowi Straży Pożarnej w Śremie mł. bryg. T. Kierzkowi za organizację dzisiejszych zajęć.

2023-10-16T12:22:42+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok