//Wycieczka do firmy Amazon w Sadach k. Poznania.

Dnia 13 lutego uczniowie klasy 1a uczestniczyli w wycieczce do firmy Amazon w Sadach k. Poznania.  Podczas godzinnego spaceru uczestnicy mogą zobaczyć, jak przebiega droga zamówienia złożonego w sklepie: od kliknięcia „kup teraz”, poprzez odnalezienie towaru na półce aż po zapakowanie go do transportu.

Wycieczka była niezwykłym doświadczeniem. Na co dzień bowiem nie zaprzątamy sobie głowy tym, jakie zaplecze logistyczne stoi za zakupami w Internecie. Nie poświęcamy chwili uwagi temu, że wygoda e-commerce’u wiąże się z szeregiem wyzwań, którym firma taka jak Amazon musi sprostać, by stale oferować wysoką jakość usług.

Wycieczka po Centrum Amazon otwiera oczy i pokazuje, jak wyrafinowana jest technologia stojąca za każdym kliknięciem „kup teraz”. No i czysto po ludzku… zobaczenie tysięcy robotów, transportujących całe regały towaru, to po prostu czad!

2020-02-13T20:51:51+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok