//Jak uczeń zostaje strażakiem …

Jak uczeń zostaje strażakiem …

Jednostka Gaśnicza numer 6 w Krzesinach gościła w minionym tygodniu uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie. Klasy 2 d i 3i, które wybrały naukę w klasie mundurowej: policyjnej i strażacko-ratowniczej odwiedziły wielkopolską jednostkę by bliżej przyjrzeć się specyfice pracy strażaków. Młodzież miała okazja zaznajomić się ze sprzętem niezbędnym do gaszenia pożaru czy ratowania ludzi, poznać codzienne zadania strażaka na służbie a także dowiedziała się jakie obecnie wymogi należy spełnić by móc pracować w straży pożarnej.

 

2021-10-18T11:48:13+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok