//Wsparcie dla policjantów

Sprzęt ochronny jest w obecnych czasach na wagę złota. Środki ochrony indywidualnej są niezwykle ważne, o czym już od początku pandemii wiedzą rodzice i uczniowie Zespołu Szkół Technicznych, starający się nieść pomoc w tym temacie. Uszyte przez nich maseczki w minionym tygodni trafiły na ręce Komendanta Powiatowej Policji w Śremie- Sławomira Jądrzaka. W imieniu całej społeczności Hipolita, dar serca od rodziców i uczniów przekazała Dyrektor szkoły Maria Bychawska. Śremscy policjanci wyrazili słowa uznania i podziękowali za miły gest, podkreślając, że w obecnych czasach słowo pomoc nabrało innego, jeszcze ważniejszego znaczenia.

2020-05-04T08:33:51+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok