//Wręczenie certyfikatów stażystom z Sevilli

Event Power_Vet
Wręczenie certyfikatów stażystom z Sevilli grupa czerwiec 2019

Wszystko co dobre….
W minioną sobotę kolejni uczniowie ZST powrócili do Śremu z dwutygodniowego stażu w Hiszpanii. Grupa fototechników, grafików i geodetów powróciła do Polski ze sporym bagażem praktycznych umiejętności w zakresie wyuczanego zawodu. Uczniowie w Sevilli wzbogacali wiedzę zdobywaną w szkole podczas przedmiotów zawodowych , ale także uzupełniali ją o sporą ilość nowych informacji. Potwierdzeniem pobytu na praktykach są Europassy- dokumenty europejskie , którymi każdy z uczniów pochwalić się może w trakcie poszukiwania pracy zarówno w kraju , jak i po za jego granicami. Kolejna grupa młodzieży wyruszy w podróż po wiedzę jeszcze w wakacje łącząc tym samym przyjemne z pożytecznym. Dyrektor ZST M.Bychawska złożyła podziękowania na ręce zespołu projektowego, bez którego realizacja stażu byłaby niemożliwa, w jego skład wchodzą Cecylia Szarzyńska, Magdalena Musielak i Arletta Menzell.

 

2019-07-24T23:51:10+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok