//Apel inauguracyjny klas mundurowych.

W ramach obchodów 60 – lecia istnienia Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie Dyrektor Szkoły Maria Bychawska, Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak oraz Dowódca Korpusu Kadetów Bartosz Chalił zorganizowali pierwszy w tym roku apel inauguracyjny, w którym udział wzięli przedstawiciele klas mundurowych. Jest to jeden z punktów tegorocznych obchodów 60 – lecia śremskiego Hipolita. Z ust Pani Dyrektor padło również najważniejsze pytanie „czym jest dzisiaj patriotyzm?”, na które odpowiedzi będziemy szukać w tym roku. Przedstawiliśmy również plany na obecny rok a będzie się działo!

2023-09-19T14:40:15+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok