//Wojskowa Akademia Techniczna wykłady w Warszawie dla młodzieży ZST
Uczniowie klas mundurowych  ZST w minionym tygodniu wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Warszawy, celem podróży były warsztaty w  WAT- Wojskowej Akademii Technicnzej, której oferta jest skierowana dla uczniów klas mundurowych z całego kraju

Podczas warsztatów młodzież  zapoznano z ofertą WAT, zachęcenie uczniów do podjęcia studiów wyższych, a także dzięki wizycie młodzież uświadomiła sobie różnicę w sposobie przekazywania wiedzy między szkołą a studiami wyższymi. Hipolici wysłuchali także pasjonujący wykład, którego temat brzmiał: Matematyka piękna – złota proporcja, podczas którego przekonano się, że nie taka matematyka straszna jak ją malują.

2018-11-03T11:30:11+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok