//Wieczorek poetycki z kiermaszem charytatywnym
Dobro znów rodzi się …niech zabrzmi kolęda!
Już za 8 dni wigilijny wieczór, czas kiedy dzieląc się opłatkiem z najbliższymi życzymy sobie przede wszystkim zdrowia, bo to ono jest najważniejsze…. niestety są osoby, które muszą o nie walczyć każdego dnia, wśród nich uczeń naszej szkoły. To właśnie dla niego w dniu dzisiejszym zorganizowaliśmy wieczorek poetyki połączony z kolędowaniem. W świątecznej aranżacji bożonarodzeniowe utwory zarecytowali koleżanki i koledzy Kacpra, przeplatane było to piosenkami w wykonaniu Elwiry Spychały w akompaniamencie gitary, na której przygrywał p. J. Kowalczyk. Kulminacyjnym momentem wieczoru był występ znanego wszystkim mieszkańcom Śremu Ogniska Walusia . Druga część spotkania to czas przy kawie i ofiarowanych przez rodziców słodkościach oraz licytacja różnorodnych świątecznych ozdób, stroików , bombek, robionych z wielkim sercem przez naszą młodzież. Cieszymy się, że choćby symboliczną złotówką możemy wesprzeć leczenie naszego ucznia i z całego serca dziękujemy: Radzie Rodziców, rodzicom uczniów i samej młodzieży za to, że nie tylko od święta otwierają swoje wielkie serca i ze sporym zaangażowaniem pomagają potrzebującym, podziękowanie za przyjęcie zaproszenia dla Żołnierzy 124 Batalionu Lekkiej Piechoty w Śremie. Szczególne podziękowania dla Ogniska Walusia, który przeniósł wszystkich zgromadzonych do krainy kolęd, pastorałek i świątecznych piosenek oraz dla wszystkich gości, którzy porzucili na moment świąteczne przygotowania by spędzić ten czas w Zespole Szkół Technicznych.
2022-12-19T11:23:10+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok