//WIECZÓR FILMOWY W ZST

W naszej szkole nie można się nudzić. Przekonali się o tym uczniowie klasy IB i IE. Szkolny korytarz oraz sale lekcyjne w piątkowy wieczór przybrały nieco inny wygląd i przeznaczenie. Mianowicie stały się nietypową salą kinową, salą gier i tańca. A to wszystko za sprawą zorganizowanego przez wychowawców klas WIECZORU FILMOWEGO. Po zakończonych zajęciach lekcyjnych w piątek, 02.10.2020 r. o godzinie 18.00 grupa ok. 40 uczniów wraz z opiekunami rozpoczęła wspólną zabawę. Uczestnicy wyposażeni przede wszystkim w dobry humor, ale i w karimaty, koce i poduszki (na wypadek ataku senności)   zajęli wygodne miejsca i rozpoczęli wspólną, integracyjną przygodę. Atmosfera była bardzo przyjazna, każdy w gronie swych znajomych mógł odpocząć, zrelaksować się, zagrać w różne gry, porozmawiać i obejrzeć ciekawy film. Miłe rozmowy, uśmiechy i przyjazne gesty sprawiły, że wspólnie spędzone godziny bardzo szybko minęły. Nawet sprzątanie szkolnego korytarza przed godziną 23.00 w rytmach muzyki i w zgranym towarzystwie było przyjemnością. Po wypowiedziach uczestników trzeba już pomyśleć o kolejnym…WIECZORZE FILMOWYM!

2020-10-13T09:05:09+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok