//Ważna lekcja przedsiębiorczości!

BMW i PKO to wiodące firmy ja polskim rynku, dające szansę zatrudnienia wielu młodym ludziom. W dniu dzisiejszym przedstawiciele wspomnianych firm odwiedziły Zespół Szkół Technicznych przeprowadzając dla młodzieży Hipolita plenerową lekcję marketingu, ekonomii i przedsiębiorczości w jednym. Dla wszystkich było to bardzo ciekawe doświadczenie, w trakcie którego dowiedzieć się można jak mądrze oszczędzać, co to znaczy być przedsiębiorczym, od czego zacząć chcąc prowadzić własną firmę oraz jakie warunki trzeba spełnić podczas rekrutacji. Na wielu miłośników motoryzacji czekał z kolei pokaz najnowszych modeli BMW oraz ich prezentacja przez osoby od lat związane z marką.
Dziękujemy Dyrektorowi Oddziału PKO Bank Polski w Śremie Panu Maciejowi Fabisiakowi oraz Przedstawicielowi dealera BMW Inchcape Poznań Panu Danielowi Perz oraz Panu Mirosław Miczke a także wszystkim przedstawicielom pracowników wspomnianych firm, którzy poświęcili Nam dzisiaj czas.

fot. Nadia Litke, Kinga Kamińska, Wiktoria Błaszczyk, Karolina Olszewska

2023-05-24T15:42:47+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok