//Warto wiedzieć warto zobaczyć GALA WIELKOPOLSKA MOJA DUMA

Wyróżnienie dla ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH BIBLIOTEKARZA ANI ANDRZEJCZAK

5 grudnia 2018 roku na Targach Poznańskich odbyła się Gala Wielkopolska moja duma. Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie reprezentowała pani Anna Andrzejczak – bibliotekarz szkolny. Pani Andrzejczak otrzymała wyróżnienie za udział w konkursie skierowanym do bibliotekarzy bibliotek publicznych i bibliotek szkolnych pt. ” Warto wiedzieć, warto zobaczyć. Przez Wielkopolską wieś – skarby architektury” zorganizowanego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Celem konkursu było pogłębienie więzi ze środowiskiem, kulturą i społecznością małej i wielkiej ojczyzny. Edukacja i rozbudzenie zainteresowań historycznych oraz świadomości patriotycznej i regionalnej uczniów przez działania nauczycieli bibliotekarzy oraz uwrażliwienie na wartość tradycji narodowych i regionalnych.

2018-12-06T11:20:18+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok