//Wakacje z Hipolitem dobiegły końca.

Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Śremie wraz z Zespołem Szkół Technicznych zorganizowali czas dla najmłodszych. Celem tego typu spotkań dzieci z gminy Śrem była przede wszystkim dobra zabawa,ale również integracja dzieci, propagowanie zdrowego stylu życia, poprawa kondycji fizycznej, rozwinięcie umiejętności bezpiecznego zachowania w każdej sytuacji. W ramach aktywnego spędzania czasu milusińscy wraz z rodzicami mieli zapewnione wiele wiele atrakcji jak wizyta w Straży Pożarnej, na Śremskim Basenie, czy spotkanie z funkcjonariuszem policji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy wzięli udział w darmowym rejsie żaglówką po jeziorze Grzymysławskim, który zorganizowano dzięki uprzejmości Klubu Żeglarskiego Odlewnik. To był czas wielu uśmiechów, ale przede wszystkim chwile łączące rodziny we wspólnej zabawie. OPS i ZST w Śremie po raz kolejny pokazali najmłodszym, że wakacje w mieście nie muszą być nudne.
Dziekujemy
Kpp
Kppsp
Sremski sport
Klub żeglarski odlewnik

2018-11-19T13:01:53+01:00
This website uses cookies and third party services. Ok