//W Zespole Szkół Technicznych uczniowie mają okazję rozwijać również swoje zdolności manualne.

W Zespole Szkół Technicznych uczniowie mają okazję rozwijać również swoje zdolności manualne. Warto jest bowiem czasami na moment zamknąć książkę i by oddać się robótkom ręcznym, pozwalają one puścić wodzę przysłowiowej fantazji, wykazać się kreatywnością, stoczyć wygrany pojedynek z własną cierpliwością a niekiedy również ze słabościami. Wykonane w różnych technikach prace są często ozdobą szkolnych pracowni albo stanowią miły akcent aranżacji w domach naszych uczniów. Nauka sztuki, techniki i kultury w jednym- dlaczego nie?

2022-04-22T13:50:48+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok