//W ramach projektu „Lekcje z ZUS”, uczniowie biorą udział w zajęciach prowadzonych przez pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

W ramach projektu „Lekcje z ZUS”, uczniowie biorą udział w zajęciach prowadzonych przez pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pani Małgorzata Pawlak przedstawia młodzieży zasady funkcjonowania systemu ubezpieczeń społecznych oraz zapoznaje z prawami i obowiązkami osób ubezpieczonych oraz przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą. Zdobyta wiedza pozwoli młodym ludziom podjąć właściwe decyzje dotyczące przyszłej ścieżki zawodowej.

2023-11-07T08:14:17+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok