//W nadchodzący tydzień młodzież z Zespołu Szkół Technicznych bierze udział w bezpłatnym kursie dotyczącym udzielania pierwszej pomocy
Warto wielokrotnie podkreślać jak ważną rolę pełni bezpieczeństwo oraz niesienie pierwszej pomocy, właśnie dlatego cały nadchodzący tydzień młodzież z Zespołu Szkół Technicznych bierze udział w bezpłatnym kursie dotyczącym udzielania pierwszej pomocy. Za jego możliwość składamy podziękowania Panu Staroście Śremskiemu Zenonowi Jahns.
W trakcie szkolenia każdy uczestnik dowie się o tajnikach prostych czynności wykonywanych przed przybyciem ratowników, pozna zasady RKO czyli resuscytacji krążeniowo-oddechowej i sposoby jej prawidłowego przeprowadzenia, a także będzie potrafił w dostępny dla każdego sposób sprawdzać podstawowe funkcje życiowe osoby poszkodowanej.
Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pracowników służb mundurowych Pana Daniela Wojtkowiaka i Dawida Przewoźnego. Dziękujemy za chęć dzielenia się tak istotną
wiedzą z młodzieżą Hipolita!
2023-10-16T13:13:08+02:00
This website uses cookies and third party services. Ok