W każdym z nas jest coś z dziecka…..

//W każdym z nas jest coś z dziecka…..
W każdym z nas jest coś z dziecka…..
1 czerwca to data kojarząca się wszystkim z jednym dniem- świętem wszystkich dzieci. Ci mali i ci trochę więksi uczniowie mieli więc okazję to tego by się trochę pobawić i zapomnieć na chwilę o szkolnej codzienności. Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych mieli w ten dzień niecodzienną okazję by….zamienić się rolami ze swoimi koleżankami z innych klas! W ten oto sposób fotograf na moment stał się grafikiem a uczniowie wizażu i stylizacji mogli przymierzyć strój policjanta czy strażaka, każdy miał okazję być geodetą czy elektrykiem. Młodzież spacerowała po znanych im z innej strony pracowniach, odkrywała pasje i profesje swoich rówieśników a także ( co najważniejsze) wszyscy świetnie się przy tym bawili- nie tylko uczniowie, ale też grono pedagogiczne, bo czy przypadkiem nie jest prawdą, że dzieckiem jest się przez całe życie?
W tym dniu odbył się również Turniej e-sportowy miedzy uczniami ZST a ósmoklasistami, zwycięskie drużyny otrzymały nagrody oraz puchary wydrukowane na drukarce 3D.
2021-06-04T10:29:06+00:00
This website uses cookies and third party services. Ok