//W dniu dzisiejszym, dzięki uprzejmości Pana Macieja Fabisiaka – Dyrektora Oddziału PKO Bank Polski w Śremie, uczniowie mieli okazję zapoznać się z okularami VR.
Okulary VR to najnowsze odkrycie technologii, które umożliwia przeniesienie się m.in. w świat gier wideo, filmowych 3D, a także prezentacji czy testów nowych rozwiązań.
W dniu dzisiejszym, dzięki uprzejmości Pana Macieja Fabisiaka – Dyrektora Oddziału PKO Bank Polski w Śremie, uczniowie Zespołu Szkół Technicznych mieli okazję zapoznać się z tym niesamowitym narzędziem oraz jego potencjałem.
Młodzież z wielkim zaciekawieniem weszła w wirtualną rzeczywistość, podziwiając panoramę Warszawy, zwiedzając imponujący budynek Rotundy PKO Bank Polski, z jego wirtualną wystawą obrazów, salą kinową i przestrzenią gier.
To była jedynie próbka możliwości okularów VR, bo te mają szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach, w tym: edukacja, rozwój zawodowy, turystyka i podróże wirtualne, sztuka i kultura, prezentacje i konferencje wirtualne…
Wycieczka bardzo niezwykła, która dała uczestnikom perspektywę zmian, które dynamicznie następują w cyfrowym świecie.
2023-10-16T13:03:43+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok