//Uwolnić Skowronka 2022
Sobotnie przedpołudnie minęło wolontariuszom z Zespołem Szkół Technicznych pod hasłem pomocy osobom niepełnosprawnym w ramach akcji Uwolnić Skowronka. To coroczna inicjatywa organizowana przez Fundację na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem. Podczas spotkania na plaży miejskiej, mimo już jesiennych warunków atmosferycznych panowała bardzo ciepła atmosfera. Po oficjalnym otwarciu imprezy przez Pana H. Bartkowiaka nadszedł czas na profilaktyczny pokaz WOPR. Następnie głos zajął Pan Zdzisław Żeleźny, który przybliżył historię Jeziora Grzymisławskiego, przystani i amfiteatru. Zadbano również o to by nikt nie wyszedł głodny i dla każdego przygotowano ciepły posiłek.
Prowadząca Pani Anna Sobieraj podziękowała całej ” ekipie ” Hipolita”: Pani Dyrektor Marii Bychawskiej, koordynatorom Pani Siateckiej i Karolak a przede wszystkim wolontariuszom, którzy wspierają akcję już od wielu lat. Widzimy się za rok z sercami gotowymi nieść pomoc!
2022-09-20T15:53:49+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok