//Uroczystość przekazania pojazdów do eksploatacji, zorganizowanej na terenie Targowiska Miejskiego w Śremie
Uczniowie ZST wzięli udział w piątkowej uroczystości przekazania pojazdów do eksploatacji, zorganizowanej na terenie Targowiska Miejskiego w Śremie.
Obecni byli także przedstawiciele gmin, z których terenów Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zbiera odpady.
Przedstawiono najnowocześniejszy sprzęt komunalny obecny na rynku. Jest on w pełni ekologiczny a dzięki temu zakupowi flota pojazdów używanych w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Śremie jest w chwili obecnej w 40 procentach niskoemisyjna – mówił prezes śremskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Paweł Wojna.
Niskoemisyjne i ekologiczne
SLT dostarczył do PGK w sumie 14 specjalistycznych pojazdów, które młodzież miała szansę podziwiać. Dziękujemy za zaproszenie i cenną lekcję podczas spotkania wykładowego, które odbyło się po części prezentacyjnej.
2022-09-13T14:11:06+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok