//Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W miniony poniedziałek dla uczniów ZST zabrzmiał pierwszy dzwonek.Mury szkoły uroczyście przywitały wszystkie klasy liceum i technikum, ale najcieplejsze słowa skierowane zostały w stronę pierwszoklasistów. 10 nowych klas rozpoczęło naukę w Hipolicie. Podczas uroczystości z rąk Pani Dyrektor oraz Komendanta Powiatowego Policji w Śremie uczniowie klas policyjnych odebrali awanse. Na rozpoczęciu roku nie zabrakło przemówienia powitalnego p. Dyrektor M.Bychawskiej oraz Starosty Śremskiego P. Zenona Jahnsa. Teraz pozostaje już tylko życzyć powodzenia wszystkim naszym uczniom !

 

ROZPOCZĘCIE ROKU Z WYRÓŻNIENIAMI DLA UCZNIÓW KLAS POLICYJNYCH

Tydzień Ziemi Śremskiej

2019-09-05T14:16:52+02:00
This website uses cookies and third party services. Ok