//Udział w projekcie Dni Pokoju Anny Frank w Bergen dobiegł końca.

Udział w projekcie Dni Pokoju Anny Frank w Bergen dobiegł końca, w dniu dzisiejszym nadszedł czas na podsumowanie tygodnia spędzonego u naszych niemieckich sąsiadów. Pani Dyrektor Maria Bychawska wraz z koordynatorem Panią Arlettą Menzel i uczniami udała się do Urzędu Miasta i Gminy Śrem na spotkanie z Panem Burmistrzem Adamem Lewandowskim. Był to czas poświęcony złożeniu podziękowań na ręce Pana Burmistrza, bez którego wyjazd nie byłby możliwy, ale również moment, w którym nasza grupa projektowa zdała relację z pobytu i opowiedziała o tym, jak reprezentowała nasz powiat i kraj na arenie międzynarodowej. Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy Panu Adamowi Lewandowskiemu, że mogliśmy przeżyć europejską przygodę, wróciliśmy z bagażem doświadczeń i wiedzy historycznej, o której nie przeczytamy w szkolnych podręcznikach!

2023-09-29T11:08:48+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok