//Turniej Pierwszej Pomocy „Już 8klasista wie, jak życie ratuje się” pod Patronatem Starosty Śremskiego Zenona Jahns.

01.04.2022 Odbył się Turniej Pierwszej Pomocy „Już 8klasista wie, jak życie ratuje się” pod Patronatem Starosty Śremskiego Zenona Jahns.

Inicjatorem oraz organizatorem kursu i turnieju była Pani Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych Maria Bychawska, wraz z nauczycielami Panią Marzeną Rusiak, Panią Anną Andrzejczak, Panią Karoliną Małygą, Panem Tomaszem Matyjewiczem. Współorganizatorami uroczystości byli I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Śremie mł. insp. Konrad Bartłomiejczak, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Śremie mł. bryg. mgr inż. Tomasz Kierzek, Prezes Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie Michał Sobolewski.

Dziękujemy ratownikom za przekazanie cennej wiedzy młodzieży.

W kursie oraz turnieju pierwszej pomocy wzięło udział 13 szkół podstawowych powiatu śremskiego oraz 5 drużyn klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych.

Nagrody ufundowali: rada rodziców Zespołu Szkół Technicznych, Starosta Śremski, firma Bejot Sp. z o. o., Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Michał Janowski – SPINER Usługi Elektryczne, Akademia Kaliska im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego, 124 Batalion Lekkiej Piechoty w Śremie, Agencja reklamowa FRESHgroup.

Zwycięzcom wręczono puchary Starosty oraz nagrody rzeczowe, główną nagrodą dla zwycięskiej szkoły był fotel obrotowy

1 miejsce zajęła  Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Krzyżanowie

2 miejsce Szkoła Podstawowa im. Wiosny Ludów w Książu Wielkopolskim

3 miejsce Szkoła Podstawowa im. Hr. Władysława Zamoyskiego w Nochowie

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok !!!

2022-04-01T22:04:44+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok