//Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie pod opieką p. Karoliny Małygi uczestniczyli dzisiaj w biegu sztafetowym „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Celem wydarzenia było uczczenie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych oraz upowszechnienie biegania jako najprostszej formy ruchu i promocji aktywności fizycznej wśród mieszkańców regionu. Naszą szkołę reprezentowali: Nadia z klasy 2c, Adam i Bartosz z klasy 1h oraz Mikołaj z klasy 4i. Każdy z uczestników przebiegł 1963 metry. Serdecznie gratulujemy wytrwałości!

2023-03-13T09:59:23+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok