//Tradycja musi być!
Tradycja musi być!
 
Chociaż zakończenie roku tegorocznych maturzystów zdecydowanie różniło się od poprzednich, pewne rzeczy w naszej szkole nie uległy zmianie. Jak co roku najlepszy uczeń wśród absolwentów odebrał z rąk P. Dyrektor Marii Bychawskiej tytuł Primus Inter Pares, statuetkę a także komfortowy fotel ufundowany przez firmę BEJOT, która od lat współpracuje ze szkołą. To wielki zaszczyt być wśród grona odbiorców tej nagrody i tym samym zapisać się na kartach szkoły- w tym roku spotkał on Małgorzatę Frąckowiak, absolwentkę klasy 3 E (wizaż i stylizacja)
2020-05-12T09:21:09+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok