//To się dopiero nazywa SUKCES!
To się dopiero nazywa SUKCES!
W dniu 11 kwietnia 2022roku w Zespole Szkół Technicznych odbyło się uroczyste wręczenie nagrody pieniężnej wygranej w konkursie Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na Oznakę kwalifikacyjną. Jak podają organizatorzy konkurs cieszył się on sporym zainteresowaniem. Wpłynęło aż 156 propozycji kwalifikacji dziecięcych i młodzieżowych z 76 szkół i placówek edukacyjnych. Z tego grona zakwalifikowano 91 propozycji kwalifikacji, spośród których wybrano 16 zwycięskich propozycji, a Zespół Szkół Technicznych im H. Cegielskiego w Śremie jest jedyną szkołą ponadpodstawową z Wielkopolski, której udało się zdobyć nagrodę i znaleźć w gronie laureatów. Celem konkursu było zachęcanie dzieci i młodzieży do potwierdzania swoich umiejętności, zdobywania nowych kwalifikacji oraz popularyzacja Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Reprezentantem szkoły była Hanna Siatecka, która wykonywała precyzyjne działania graficzne pod okiem opiekunek konkursowych: P. Karoliny Karolak i Agnieszki Siateckiej, w dniu dzisiejszym wszyscy odebrali gratulacje nie tylko od przedstawiciela ZSK, ale także z rąk; obecnej podczas uroczystości Pani Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Śremskiego- Wiolety Jastrząbek oraz Pani Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych- Marii Bychawskiej. Dla szkoły to ogromny sukces, że graficzne zdolności jej uczniów są nagradzane i doceniane.
2022-04-12T12:56:23+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok