//Technik technologii drewna nowy partner Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – klasa patronacka

Technik technologii drewna nowy partner Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – klasa patronacka

Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Polecamy naukę w nowo powstającym technikum technologii drewna w Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie 👍 Na absolwentów czeka prężna i dynamicznie rozwijająca się w całej Polsce – również w Wielkopolsce – branża drzewna, w tym, np. meblarstwo, a także Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu który wszystkich chętnych absolwentów technikum zaprasza na studia #studiawdeche #technologiadrewna #projektowaniemebli 💪 Wybierz mądrze – technolog drewna to zawód z przyszłością (i niezłe zarobki – zwykle dużo powyżej średniej krajowej).

Zapraszamy

2019-03-25T20:52:34+01:00
This website uses cookies and third party services. Ok