//Szkolenie przeprowadzone przez przedstawicieli 124 Batalionu Lekkiej Piechoty.

Wtorkowe przedpołudnie było dla uczniów klas wojskowych czasem szkolenie przeprowadzonego przez przedstawicieli 124 Batalionu Lekkiej Piechoty. Kieruje się on misją obrony i wspierania lokalnych społeczności. Ich działania możemy obserwować zarówno w czasie pokoju czego przykładem jest między innymi przeciwdziałanie skutkom klęsk żywiołowych i zwalczanie ich, jak również w sytuacjach kryzysowych, w trakcie których niosą pomoc potrzebującym. Młodzież pod okiem doświadczonych żołnierzy przeszła kolejne praktyczno-teoretyczne szkolenie, a pozyskana wiedza pozwala im być coraz bliżej spełnieniu marzeń o wybranym na przyszłość zawodzie.

2023-10-03T18:43:17+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok