//Szanowni Rodzice i przyszli Uczniowie!

Wybór odpowiedniej szkoły średniej jest pierwszym ważnym krokiem na drodze do budowania w przyszłości ścieżki zawodowej przez każdego młodego człowieka. Aby więc wybór ten był łatwiejszy, świadomy i zaplanowany proponujemy zamiast „drzwi otwartych” indywidualne spotkanie na życzenie Rodziców i przyszłego Ucznia z przedstawicielem Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie. Wystarczy zadzwonić pod numer 612837635 i umówić się na spotkanie. Zwiedzając szkołę w dowolnym dla Was terminie dowiecie się i zobaczycie Państwo o wiele więcej.

Z partnerami branżowymi zapewniamy
• pomoc w realizacji zajęć i praktyk
• udostępniają oni pomoce naukowe i nowoczesne wyposażenie pracowni
a przede wszystkim GWARANTUJĄ ZATRUDNIENIE

2018-11-19T12:56:20+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok