//Światowy Dzień bez Tytoniu.
31. maja w Hipolicie obchodziliśmy Światowy Dzień bez Tytoniu. Tegoroczne hasło brzmiało „Zatruwając naszą planetę”. Celem obchodów było zwrócenie uwagi na konsekwencje palenia tytoniu oraz jego produkcji dla środowiska. Najważniejsze założenia obchodów:
1. Tytoń szkodzi środowisku
2. Spraw, aby przemysł tytoniowy posprzątał swój bałagan
3. Rzuć palenie, aby ocalić naszą planetę
4. Pomóż hodowcom tytoniu przejść na zrównoważone uprawy.
Na znak obchodów tego dnia w naszej szkole, społeczność szkolna ubrała biało–czarne T-shirty lub bluzy. Pani Karolina Małyga przygotowała materiały informujące o skutkach palenia papierosów, natomiast uczniowie wykonali plakaty, które można było obejrzeć w różnych miejscach naszej szkoły.
2022-06-08T10:37:19+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok