//Sukces goni sukces!
Sukces goni sukces!
Portugalia, Hiszpania, a teraz Ameryka to miejsca, których odwiedzenie pozostaje w sferze marzeń wielu z Nas, jednocześnie, są to zakątki świata, które od roku 2012, nieprzerwanie odwiedza młodzież Zespołu Szkół Technicznych. Umożliwienie udziału uczniom w zagranicznych projektach to cel, który od ponad dekady realizują Pani Dyrektor Maria Bychawska, koordynator Pani Cecylia Szarzyńska i osoby należące do zespołu projektowego Panie: Magdalena Musielak, Karolina Karolak i Joanna Kosmalska- Ratajczak.
Łącznie we wszystkich wyjazdach wzięło już udział kilkuset uczniów uczących się we wszystkich zawodach nauczanych w Technikum nr 2. Wielu z nich to już obecnie absolwenci, którzy zdobytą wiedzę wykorzystują jako właściciele własnych przedsiębiorstw czy pracownicy renomowanych na rynku firm. Zaś uczniowie, którzy jeszcze nie zakończyli nauki w ZST szlifują pozyskaną wiedzę w specjalistycznych pracowniach szkolnych. Warto śledzić naszą stronę i szkolny Facebook- już niebawem na bieżąco będziemy relacjonować wizytę stypendystów ZST w USA – ależ my im zazdrościmy!
2024-02-04T14:36:15+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok