//Stroik dla potrzebujących

Wielkimi krokami zbliżają się święta, jest to czas kojarzony się wszystkich z bożonarodzeniowymi dekoracjami, zapachem świerku i śniegiem za oknem. Z tej okazji Pani Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych zainicjowała akcję – Stroik dla potrzebujących, w ramach której młodzież szkolna wraz z wychowawcami wykonała podczas lekcji wychowawczych okolicznościowe upominki. Wyobraźni nie było granic, a efekty pracy mieli okazję zobaczyć dzisiaj podopieczni DPS, na których ręce je przekazano. Dla nas prezentem był uśmiech na twarzach- nic nie kosztuje, a jak wiele daje!

2022-12-01T14:32:41+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok