//Spotkanie z przedstawicielem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej

W ramach działań profilaktycznych w dniu 30.04.2023 r. uczniowie klasy szkoły uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Podczas zajęć zostały omówione tematy związane z uzależnieniem od używek, rodzajami uzależnień oraz przyczynami i skutkami sięgania po substancje uzależniające. Prowadząca przedstawiła uczniom prezentację i krótkie filmy o skutkach zażywania substancji uzależniających. Dodatkowo omówiła ich negatywny wpływ na organizm. Uczniowie dowiedzieli się, jak niebezpieczne są dopalacze. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, byli zaangażowani.
Dziękujemy za współpracę.

2023-04-21T15:22:59+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok