//Profilaktyki nigdy dość !

Profilaktyki nigdy dość !
Śremscy policjanci od lat organizują spotkania profilaktyczne dla rodziców młodzieży. Podobne miało miejsce w minionym tygodniu w murach ZST. Tuż przed zebraniami zgromadzeni rodzice wysłuchali prelekcji p. Ewy Kasińskiej- pracownika śremskiej komendy. W jego trakcie zwrócono uwagę na zagrożenia czyhające na każdym kroku na młodych ludzi, wskazano formy zabezpieczenia przed nimi i sposoby reagowania, kiedy dziecko wpadnie w sidła niebezpieczeństwa. Dziękujemy KPP w Śremie za możliwość odbycia niezwykle ważnej lekcji- lekcji życia.

 

2020-01-20T09:20:19+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok